Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Koprivnička bajka

15.12.2016. 00:00 - 31.12.2016. 23:59

U gradskom parku od 15. do 31. prosinca očekuje vas čarobna Koprivnička bajka u kojoj će uživati djeca i odrasli. Park će krasiti blagdansko uređenje, kuća Djeda Mraza, Koprivkova kuća, Podravska hiža, Jaslice, klizalište, birana ugostiteljska ponuda i kulturno-zabavni programi. Evo što je sve u pripremi:

15.12. – Četvrtak
18:00 OTVORENJE: Puštanje lampiona s božićnim željama (Zrinski trg)
18:30 Barbara Othman i Marko Škugor
19:30 Tamburaški sastav Štimung

16.12. – Petak
18:00 Komorni zbor Vox Varietas, Letenye
19:00 Tamburaški sastavi Cice i Zgubidani

17.12. – Subota
10:00 Doček Djeda Mraza (DND Koprivnica)
11:00 Zbor veleopćine Filež/Nikitsch, Austrija
17:00 Folklorni ansambl Koprivnica
18:00 WINE FEST

18.12. – Nedjelja
11:00 Pihalni orkestar Radeških Papirničarjev, Slovenija
17:00 Gimnazija “Fran Galović”
18:00 Mješoviti pjevački zbor umirovljenika i Festival 50+

19.12. – Ponedjeljak
16:30 Umjetnička škola “Fortunat Pintarić”
17:30 KUD Podravka
18:00 Ivana Kindl

20.12. – Utorak
17:00 OŠ “Đuro Ester”
18:00 Crkveni zbor “Marija”, Župa Močile
19:00 Lucille

21.12. – Srijeda
17:00 COOR “Podravsko sunce”
18:00 Vertigo

22.12. – Četvrtak
17:00 OŠ “Antun Nemčić Gostovinski”
18:00 Soul Sisters

23.12. – Petak
17:00 OŠ “Braća Radić”
18:00 Miroslav Evačić

24.12. – Subota – Badnjak
10:00 DJ LOCI
20:00 Krunoslav Kićo Slabinac

25.12. – Nedjelja – Božić
17:00 Božićni koncert: Ricardo Luque i prijatelji

26.12. – Ponedjeljak
17:00 Dječji vrtić “Smiješak”
18:00 Django Jet

27.12. – Utorak
17:00 Dječji vrtić “Tratinčica”
17:30 Crkveni zbor “Ime ljubavi”, Župa sv. Nikole
18:00 Accord

28.12. – Srijeda
16:30 Zbor Franjevački samostan i crkva sv. Antuna Padovanskog
17:00 Dječji vrtić “Igra”
17:30 Sportski plesni klub “Ritam”
18:00 Tri Fir

29.12. – Četvrtak
17:00 Dječji vrtić “Sv. Josip”
17:30 Crkveni zbor “Stepinčeva mladež”, Župa bl. Alojzija Stepinca
18:00 Western Jingle Bells, TZ KCKŽŽ, Štublin Bend

30.12. – Petak
17:00 TS Delirij
18:00 Marko Košutić

31.12. – Subota
22:00 Doček nove godine – TS Dangube i TS Tragovi

Details

Start:
15.12.2016. 00:00
End:
31.12.2016. 23:59